hudební vystoupení pro děti

o_nas

Zpíváme a hrajeme dětem pro radost

Jsme hudební dvojice Gábina a Katka. Společně zpíváme, tancujeme, skládáme písničky a hrajeme pohádky  pro děti. Máme za sebou téměř 3000 hudebních představení pro děti na koncertech venku, v kulturních centrech i v mateřských a základních školách.

Žijeme v Praze a rády přijedeme i k vám..... muzicírování nás naplňuje. A nejen to! Jsme přesvědčené, že děti se stále rády baví hudbou, tancem a společnými hrami. Nejvíc šťastné jsme, když děti přijdou k nám na jeviště a zpívají naše písničky společně s námi.

Díky společně trávenému času jsme k sobě přirostly tak, že si  lidé často myslí, že jsme sestry. Přestože jsou naše povahy rozdílné, vzájemně se doplňujeme.

"U Gabči a Katky člověk vidí, že to, co dělají, dělají s láskou a že jejich práce je jejich životním posláním." ..... i to o nás píší pořadatelé v referencích.

Získaná ocenění

"Dvakrát jsme se zúčastnily soutěže autorských písniček pro děti "Dětská nota", kterou každoročně pořádá sbor PAPRSEK z Mladé Boleslavi. Od odborné poroty získaly naše písničky TVOJE TĚLO a ČAS s textem Markéty Skalové ve dvou ročnících druhé místo. Ještě více nás však potěšila divácká CENA RÁMUSU, což je cena oblíbenosti písně u dětských posluchačů v hledišti. Ze 7 odehraných koncertů naše písnička rámusila 5x!!

Děkujeme Paprsčatům, jak krásně naše písničky zazpívaly. Velmi si všech ocenění vážíme a moc za ně děkujeme."

Gábina a Katka 🙂

 

Společně jsme také vystupovaly s revivalovou kapelou AbbaCZ nejen na domácí scéně, ale i v zahraničí (Dánsko, Norsko, Holandsko, Rakousko, Slovinsko, Německo, Švýcarsko, Polsko a Slovensko). 

 

Gabina

Gabriela Fritschová

"Vystudovala jsem Státní konzervatoř v Praze. Po absolutoriu v oboru pop zpěv jsem získala angažmá v pražských muzikálech Evita, Galileo, Starci na chmelu a Hello Dolly. V Plzeňské komorním divadle jsem hrála v inscenacích Pytlákova schovanka a Mechanický pomeranč. Vedle hraní pro děti si ráda zazpívám i francouzské šansony. Občas společně koncertuji také se sólistkou Národního divadla Olgou Jelínkovou.

Ve volném čase se věnuji vaření a své rodině. Čtu knížky a miluji impresionistické obrazy. Ráda řídím auto. Mám najeto tolik kilometrů, že jsem objela už celou planetu."

EA8A8432

Kateřina Korbelová

"Vystudovala jsem populární zpěv na Pražské státní konzervatoři. Kromě toho i hru na klasickou kytaru jako obligátní nástroj. Společně s mojí sestrou Markétou a naší country kapelou Company Time jsme vydali tři sólová alba. Během mé pěvecké kariéry jsem  spolupracovala s umělci jako je Lucie Bílá, Karel Gott, Helena Vondráčková, Michal David, skupiny Golem a Moon Dance Orchestra, se kterým jsem zpívala v 11. řadě STARDANCE.  Vyučovala jsem také zpěv na Konzervatoři ve švýcarském Bernu. V současnosti vyučuji sólový zpěv soukromě.

Mám ráda "dívčí hobby" - věnuji se contemporary tanci a šití. Ráda cestuji. Miluji moře, běžky,  jahody a maliny, knížky a hlavně svoji rodinu."

 

Gábina a Katka v médiích

Škoda muzeum MB - Dětská nota 2021

Michalovice

TV Scéna - Rodeo Jirky Šubra

Adventní trhy 2018

Novoroční zvonění

Radio Junior