To jsme my

o-nas-bg-last

Hudební duo Gábina a Katka jsou zpěvačky, herečky a skladatelky dětských písní. Společně mají za sebou  800 hudebních představení a pohádek pro děti v mateřských a základních školách, rozlučky s předškoláky, zahradní párty ve školkách. Pořádají také karnevaly, oslavy Dne dětí, loučení s létem, Mikulášské nadílky a vítání nového roku. Můžete se s nimi potkat na městských slavnostech a jarmarcích.

Zároveň jsou obě hlavními protagonistkami revivalové kapely AbbaCZ, se kterou pravidelně vystupují nejen na domácí scéně, ale i v zahraničí (Dánsko, Norsko, Holandsko, Rakousko, Slovinsko, Německo, Švýcarsko, Polsko a Slovensko).

gabca-solo

Gabriela Fritschová

Gábina vystudovala gymnázium a Státní konzervatoř v Praze. Po zdárném absolutoriu v oboru pop zpěv získala angažmá v pražských muzikálech Evita, Galileo, Starci na chmelu a Hello Dolly. V Plzeňské komorním divadle hrála v inscenacích Pytlákova schovanka a Mechanický pomeranč. Ke svým úspěchům si Gábina může připsat mimo jiné i sólové šansonové recitály. Společně koncertuje také se sólistkou Národního divadla Olgou Jelínkovou.

kacka-solo

Kateřina Korbelová

Katka vystudovala gymnázium v Mladé Boleslavi. Rovněž absolvovala v oboru pop zpěv na Pražské státní konzervatoři. S vlastní country kapelou Company Time vydala tři sólová alba. Během své pěvecké kariéry spolupracovala s umělci jako je Lucie Bílá, Karel Gott, Helena Vondráčková, Michal David, skupiny Golem a Pájky Pájk. Katka má za sebou i rozsáhlou pedagogickou činnost v oborech sólový a sborový zpěv. Vyučovala nejen v hudebních školách v tuzemsku, ale i na Konzervatoři ve švýcarském Bernu.

Gábina a Katka v médiích

Televize Relax

Michalovice

Novoroční zvonění

Adventní trhy 2018

Radio Junior