Oskárek v pohádkové knížce

Máte rádi večerníčkové písničky? Skřivánek Oskárek dostane dárkem knížku, která je rozdělena do čtyř ročních období. Ke každému jsme vždy přiřadily říkanku, hádanku a večerníčkovou písničku. Děti se zasmějí scénkám známých postaviček jako je Bob a Bobek či Pat a Mat. Tentokrát děti uslyší nejen basu, kytaru, housle a flétnu, ale zahrajeme i na foukací harmoniku. Nebudou chybět ani logopedické, hlasové a dechové prvky.

Play Video

Foto z představení

Reference

Denisa Konečná, Dis.

učitelka ZŠ Panenské Břežany

Dobrý den, píšu za školu a školku z Panenských Břežan, kde jste dnes vystupovaly s pohádkou "Oskárek v pohádkové knížce".

Chtěla bych Vám jménem naší školy ještě jednou moc poděkovat. Byl to skvělý zážitek a bylo to moc krásné. Děti si to užily a byly rády, že si mohly zacvičit a zazpívat s Vámi a celkově se zapojit do představení. Moc je to bavilo. Mluví a vypráví si o tom do teď.blank

Děkujeme ZŠ a MŠ Panenské Břežany

leden 2023
blank

Dagmar Faltusová

zástupkyně ředitelky MŠ Parléřova

Dnes jsme v naší mateřské škole měli možnost přivítat Gábinu a Katku s představením "Oskárek v pohádkové knížce". Svižné vystoupení, doplněné kvalitní logopedickou rozcvičkou, kytarou, basou a flétnou se velmi zdařilo. Nadšené děti byly průběžně zapojovány. Takových kvalitních pořadů jen více!! Podle jedné pětileté holčičky nejlepší divadlo. Kdy prý zase přijede?
9.2.2020
blank

blank

Objednávka pořadu

  • ** V případě, že budete chtít oddělenou fakturační adresu nebo máte jiný, specifický požadavek na fakturaci, uveďte ho prosím níže do poznámky.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.