Hudební show Hulahou

Hudební zábavný program pro kluky a holky. Zazpíváme si naše nejznámější dětské hity, zatančíme si na naše nejoblíbenější písničky To jsme my, Pojďte s námi za zvířaty, Dědův strom a spoustu dalších.

Během představení zveme děti na pódium. Všichni jsou aktivně zapojeni a nikdo se nenudí. Děti čeká jedinečná Olympiáda s velkými kruhy!

Po vystoupení nebude chybět autogramiáda a společné focení.

Můžeme zajistit i ozvučení celé akce.

Play Video

Reference

BcA. Klára Dedková – Kultura Doksy

Kulturní referentka

„Gábina a Katka u nás během léta 2022 vystoupily hned dvakrát (Hulahou show, Pohádka O zachráněné panně aneb řemesla na hradě). V obou případech byla vidět obrovská spokojenost dětí, dokáží je zaujmout a také si udrží jejich pozornost po celou dobu vystoupení. Oceňujeme také profesionální přístup už při samotném sjednávání vystoupení, veškeré potřebné technické detaily jsou jasně a včas domluveny, na místě pak nehrozí žádné „překvapení“. Děvčata jsou spolehlivá, perfektně připravená a také velice milá a přátelská. Vždy jsme se na setkání s nimi těšili. Prostě radost spolupracovat! Jsme moc rádi, že se nám tuto spolupráci podařilo navázat. Určitě se ještě uvidíme na spoustě dětských akcí nejen v zámeckém parku v Doksech. Děkujeme!“

září 2022

blank

Blanka Komárková

Předsedkyně spolku SRPLŠ v Libáni

Ještě jednou děkujeme za krásné, zábavné, vtipné, veselé vystoupení, které si u nás na Drakiádě užily nejen děti, ale i všichni rodiče.
Věřím, že se s vámi potkáme na dalších námi pořádaných akcí.
Opravdu jsme si to užili blank
S poděkováním
Blanka
říjen2021
blank

Mgr. Sylvie Dlouhá

vedoucí odboru CRKS Špindlerův Mlýn

"Velmi ráda bych Vám poděkovala za skvělou zábavu, kterou jste pro děti připravily na Velikonoční veselí - Hudební show HULAHOU. Bylo to skvělé vystoupení, všichni se výborně bavili a atmosféra byla také výtečná. Zaznamenali jsme i spoustu kladných reakcí z řad rodičů na Vaše vystoupení. Moc děkujeme. Doufám, že si to někdy u nás opět zopakujete.... Přeji, ať se Vám ve Vaší práci stále daří." duben 2019
blank

Objednávka pořadu

  • ** V případě, že budete chtít oddělenou fakturační adresu nebo máte jiný, specifický požadavek na fakturaci, uveďte ho prosím níže do poznámky.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.