Hudební show Hulahou

Hudební zábavný program pro kluky a holky. Zazpíváme si naše nejznámější dětské hity, zatančíme si na naše nejoblíbenější písničky To jsme my, Pojďte s námi za zvířaty, Dědův strom a spoustu dalších.

Během představení zveme děti na pódium. Všichni jsou aktivně zapojeni a nikdo se nenudí. Děti čeká jedinečná Olympiáda s plaveckými kruhy!

Po vystoupení nebude chybět autogramiáda a společné focení.

Můžeme zajistit i ozvučení celé akce.

Foto z představení

Reference

MGR. SYLVIE DLOUHÁ

vedoucí odboru CRKS Špindlerův Mlýn

"Velmi ráda bych Vám poděkovala za skvělou zábavu, kterou jste pro děti připravily na Velikonoční veselí - Hudební show HULAHOU. Bylo to skvělé vystoupení, všichni se výborně bavili a atmosféra byla také výtečná. Zaznamenali jsme i spoustu kladných reakcí z řad rodičů na Vaše vystoupení. Moc děkujeme.

Doufám, že si to někdy u nás opět zopakujete....

Přeji, ať se Vám ve Vaší práci stále daří."
duben 2019

RADEK HAVLÍČEK

Vedoucí mediální skupiny Dobnet, z.s.

"Gábinu a Katku jsme oslovili k vystoupení na akci Slavnosti Morany, kde soutěží regionální spolky, školy a školky o nejkrásnější Moranu. Moranu si účastníci sami vyrobí a prezentují ji. Většinou to jsou děti. A udělali jsme dobře. Profesionální vystoupení Gábiny a Katky děti přitáhlo, zapojilo hrou a komunikací do dění a udrželo jejich pozornost až do konce. Už se těšíme na další ročník."

Blanka Komárková

Předsedkyně spolku SRPLŠ v Libáni

Ještě jednou děkujeme za krásné, zábavné, vtipné, veselé vystoupení, které si u nás na Drakiádě užily nejen děti, ale i všichni rodiče.
Věřím, že se s vámi potkáme na dalších námi pořádaných akcí.
Opravdu jsme si to užili ❤️
S poděkováním
Blanka
říjen2021

Objednávka pořadu

  • ** V případě, že budete chtít oddělenou fakturační adresu nebo máte jiný, specifický požadavek na fakturaci, uveďte ho prosím níže do poznámky.