Zimní nadělení

Přivezeme kouzelný kapsář plný hudebních překvapení. Za chladného zimního počasí vás zahřejeme písničkami zazpívanými a živě zahranými na kontrabas a kytaru a příjemně vás naladíme na vánoční svátky.

„Mandarinky za písničky, pro velký i pro maličký!“ …. soutěž pro všechny za zdravou odměnu 🙂

Během představení zveme děti na pódium. Všichni jsou aktivně zapojeni a nikdo se nenudí. Po vystoupení nebude chybět autogramiáda a společné focení.

Můžeme zajistit i ozvučení celé akce.

Play Video

Foto z představení

Reference

Pivovar Cvikov

Helena Stůjová

Gábina a Katka jsou veselé a milé, hodně komunikativní a navzdory chladnému počasí na vše připravené! Děti si to tady opravdu užily. Myslím, že s programem Zimní nadělení  jsme se vkusně trefili, byl to od kolegy dobrý tip. Přejeme hodně spokojených dětí i dospělých při Vašich představeních.

prosinec 2022

blank

MGR. PETR SLABÝ

Kastelán hradu Křivoklát

“S Gábinou a Katkou jsem se setkal při natáčení videoklipu na Hamousově statku ve Zbečně. Jelikož mě nadchly přirozeným vystupováním, perfektní profesionalitou a nesmírnou slušností, angažoval jsem je poprvé do adventního programu na hradě Křivoklát v roce 2016. Při realizaci jsem si jenom potvrdil svůj první dojem. Gábina a Katka se staly pevnou součástí a ozdobou našich velkých komponovaných pořadů. Děti zbožňují jejich písničky a dámy je vkusným a nevtíravým způsobem vtahují do programu, který se tak stává interaktivním a pro děti nejen zajímavým, ale i velmi přínosným. Doporučuji duo Gábina a Katka všem pořadatelům, kteří hledají kvalitní program zejména pro dětské diváky a posluchače, vkusně podané písničky a zapojení dětí do programu.”

blank

blank

Objednávka pořadu

  • ** V případě, že budete chtít oddělenou fakturační adresu nebo máte jiný, specifický požadavek na fakturaci, uveďte ho prosím níže do poznámky.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.