Pořady pro základní školy

IMG_0181

S kartou a bez peněz

Premiéra v listopadu 2018

Puberťáci Miki a Natálie zůstanou sami doma. Maminka jim pro jistotu nechá po ruce platební kartu. Co všechno spolu sourozenci podniknou? Spočítají diváci, kolik ti dva dohromady utratí a co skutečně přiznají?

Hudebně vzdělávací interaktivní pořad o finanční gramotnosti. Téma je zpracované pohledem dnešních dětí, diváci se aktivně zapojí do příběhu.

Pořad je plný autorských písniček živě zazpívaných a zahraných na kontrabas a kytaru.

Pořad je určen pro 1. - 5. třídu základních škol.

IMG_0231

Oskárek na cestách

Skřivánek Oskárek by se rád naučil pěknou písničku, a tak se ji společně vydáme hledat na cestě po Evropě. Navštívíme Rusko, Anglii a Itálii, seznámíme se s památkami, jídlem, místními zvyky a poslechneme si v každé zemi písničku v národním jazyce. Nakonec Oskárek zjistí, že nejkrásnější písničky jsou stejně u nás doma - v Čechách. Všechny písničky doprovázíme živou hrou na basu, kytaru a housle.

oskarek-ve-vanocnim-balicku-last

Oskárek ve vánočním balíčku

Chcete si užít poklidnou atmosféru tradičních českých Vánoc? Objednejte si naši vánoční pohádku! Vyprávíme o narození Ježíška a také o tradičních zvycích. Příběh je doplněný českými koledami hranými na housle, flétnu, kytaru a basu. Nezapomněly jsme ani na staročeský lidový famfrnoch! V této pohádce rozhýbeme s dětmi dechové, artikulační i hlasové ústrojí, rozvineme rytmické cítění a v neposlední řadě procvičíme jemnou i hrubou motoriku.