Mgr. Jitka Krupičková
ředitelka MŠ Magnitogorská

Hudební představení Gábiny a Katky jsou zárukou hudební, dramatické, ale i pedagogické profesionality. Děti jsou od příchodu umělkyň okamžitě vtaženy do dění. Interaktivita
a respektování potřeby uvolnění dětí jsou samozřejmostí všech pořadů a do poutavých příběhů jsou vždy včleněny zcela nenásilným a vhodným způsobem a ve správný okamžik. Vysoce kultivovaný, přirozený a milý způsob vystupování, kostýmy, rekvizity a práce s nimi, vkusné hudební aranže písní, včetně těch, které děti znají, nedovolí žádnému dětskému posluchači zůstat pasivním. Zcela samozřejmé využívání hudebních nástrojů a zpěvu obou umělkyň přinášejí poznávání hudebního světa v nejpřirozenější podobě. Děti nejen poznávají a objevují nové a zajímavé věci, ale jejich hudebnost je rozvíjena také prostřednictvím správných hlasových vzorů. Představení Gábiny a Katky patří k nejoblíbenějším pořadům dětí, rodičů i pedagogů v naší škole. Přidanou hodnotou je naprostá spolehlivost a profesionální přístup při sjednávání realizace programu. Představení Gábiny a Katky představují vysoce kvalitní podporu pedagogického úsilí a práce v naší mateřské škole.
Další reference
Ing. Monika Matasová
starostka obce Bublava

Bc. Šárka Matoušková
ředitelka MŠ Národní

Děkuji za celou naši školu Gábině a Katce za mnohaletou spolupráci, krásná divadelní a pěvecká
vystoupení i závěrečné výroční zahradní slavnosti a šerpování předškoláků.
Přeji mnoho dalších úspěšných vystoupení a trvalou přízeň škol a školek.
S poděkováním Šárka Matoušková, ředitelka MŠ Národní
Jana Nejedlová
ředitelka MŠ Praha 10, Trhanovské náměstí 7

Dne 11. 9. 2024 při příležitosti Zahradní slavnosti u nás ve školce nás navštívily Gábina a Katka se svým novým vystoupením „Cestuj a zpívej“.
Vystoupení bylo plné zábavných aktivit pro děti, soutěží a veselých písniček, kterými s dětmi procestovali spoustu zemí na naší planetě.
Děti nadšeně tancovaly a ani rodiče se nenudili. Při některých aktivitách byli také zapojeni a z jejich úsměvů na tváři bylo vidět, že si vystoupení stejně jako jejich malé ratolesti velmi užívají.
Děkujeme Katce a Gábině za jejich úžasnou show, energii a profesionalitu. Těšíme se na další spolupráci!
Bc. Jaroslav Špička
ředitel Chrámu Chmele a Piva, site manager statku Žatec a krajina žateckého chmele zapsaného na seznamu světového dědictví od roku 2023
