Letní show: Hurá na prázdniny!

Hurá! Jsou tu prázdniny! Komediální příběh dvou nerozlučných kamarádek, které se společně vydají na letní dovolenou.

Jak si poradí městská holka s dobrodružstvími na řece Berounce? Naučí ji zkušená vodačka, jak se chovat v přírodě? A co vodník? Neexistuje náhodou? …… I o tom je náš letní příběh plný autorských písniček.

Děti si zasoutěží s plyšovými mazlíčky, vyzkouší si zavázat lodní uzel a zatančíme si „Komáří tanec“.

Můžeme zajistit i ozvučení celé akce.

Play Video

Foto z představení

Reference

Mgr. Michaela Walter

koordinátorka spolku Poználkov, Loučeň

"Pro náš spolek bylo vystoupení Gabči a Katky velkou slávou. Poprvé za naši šestiletou existenci jsme vystavěli pódium z palet v parném dni a nemohli se dočkat co přijde....

...U Gabči a Katky člověk vidí, že to, co dělají, dělají s láskou a že jejich práce je jejich životním posláním. Písničky jsou laskavé, hlasy příjemně položené, a tak i rodič se rád k šou připojí.

Těmto ženám přeji za celý Poználkov, ať jejich nadšení a originalita stále zhůry přichází a budu se moc těšit na další setkání s nimi. Šťastné ať jsou všechny bytosti."

Martina Bártová

Rodinné komunitní centrum Klub U nás doma, Chudoplesy, Bakov nad Jizerou

"Kamarádky Gábina s Katkou jsou skvělé muzikantky, co Vám svou hudbou do noty kápnou, úžasné herečky, kterým tleskala by i Marylin Monroe. Svou energií Vás do světa fantazie písní, básní nebo říkankou pozvou a i když jsou to příběhy pro děti, mámo, táto, dědo, bábi, prožijte ten příběh a tu radost s nimi! U nás doma už je zapsáno perem, že tyhle dvě dámy to dělají srdcem. Kéž letí tato zpráva světem, že děkujeme a doporučujeme Gábinu&Katku všem dětem!"

Objednávka pořadu

  • ** V případě, že budete chtít oddělenou fakturační adresu nebo máte jiný, specifický požadavek na fakturaci, uveďte ho prosím níže do poznámky.